15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Детска игра со броеви 10001323-0001-109001004

  8,70 (USD)
  12,44 (USD)
  SKU: 204280
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Кисела Вода
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Папка Хромо Преклоп

  006420
  0,14 (USD)

  Хартија фотокопирна, 1/500, А4, 80гр., Green Neutral, Бела

  006660
  3,31 (USD)
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002 и 14001
  Го поседува сертификатот ISO 9706 архивски стандард
  Висока белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Регистратор, А4, 80мм, Стандард, Микровал, Arak Graf, Max Office, Црвена

  217262
  1,79 (USD) 1,88 (USD)
  Кутија од шуплив картон (микровал)
  Влошка сива лепенка
  Обложени со хартија

  Папка УР, А4, 30 микрони, 1/100, PBS, 21141115-90

  216370
  2,33 (USD) 2,51 (USD)