15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Delta

  Иглици за хефталка 24/06, Delta, 1552, Сребрена

  0,45 (USD)
  SKU: 037420
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Веро Џамбо
  • Скопје - Влае
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Ист Гејт
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Папка УР, А4, 1/1, 90 микрони, Noki, 54430-90, кристал

  026235
  0,13 (USD)

  Плик машински со Лев Прозор, Ц6/5, 114*162, Gpv

  018792
  0,04 (USD)
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување

  Папка Хромо Преклоп

  006420
  0,25 (USD)

  Плик за ЦД , 124*124, Gpv, 2437/154291

  018710
  0,05 (USD)

  Пенкало Мацма 1418110 Грип-Оранж

  086139
  0,13 (USD)