15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  Manufacturer: Delta

  Staples 1552 24/6 Delta White

  25.00 ден
  SKU: 037420
  Availability: In stock
  • The product is available in:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Веро Џамбо
  • Скопје - Влае
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Ист Гејт
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово - Палма
  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *
  Customers who bought this item also bought

  Envelope Mpg C6 / 5 Machine Left Window

  018792
  2.50 ден
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување

  Pens Office 6650124 Dk601

  031200
  20.00 ден

  Copier Paper A4 1 / 500- 80Gr-Green High-

  006660
  260.00 ден 280.00 ден
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002 и 14001
  Го поседува сертификатот ISO 9706 архивски стандард
  Висока белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Envelope B4 139309 250 * 353 Bd Pocket Strip Mpv White

  016220
  8.00 ден 10.00 ден