15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Кукла, Травел Микс, Milenijum, Defa, 27/8377, 15*32*5цм

  7,02 (USD)
  8,77 (USD)

  Големина на производот 15 x 32 х 5 см
  Возраст: 3+
  Кукла од Дефа Луси вклучува: камера, куфер и списанија.
  SKU: 224740
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гевгелија
  • Кавадарци
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - Кисела Вода
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Струга
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *