15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Noki

  Папка УР, А4, 1/1, 90 микрони, Noki, 54430-90, кристал

  0,11 (USD)
  SKU: 026235
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Кисела Вода
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Палома
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Регистратор, А4, 80мм, Стандард, Lipa Mill, Црвена

  016312
  2,60 (USD)

  Плик за ЦД , 124*124, Gpv, 2437/154291

  018710
  0,03 (USD) 0,04 (USD)

  Хартија фотокопирна, А4, 75 гр., 1/500, Discovery

  005980
  4,03 (USD) 4,48 (USD)
  Б+ Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Спојувалки, 26мм, 1/100, метал, Office Point, 1402610-00

  025131
  0,45 (USD)

  Иглици за хефталка 24/06, Delta, 1552, Сребрена

  037420
  0,34 (USD) 0,36 (USD)