15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  Manufacturer: Noki

  Folder 203848 Lyreco Y / R 1/1 30Mk.

  2.00 ден
  SKU: 177679
  Availability: Out of stock
  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *
  Customers who bought this item also bought

  Envelope Mpg C6 / 5 Machine Left Window

  018792
  2.00 ден
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување

  Durable 2663 Folder A4 Ur L 1/1

  056860
  8.00 ден

  Durable 2573 Polypropylene File Folder

  057343
  15.00 ден

  Copier Paper A4 80Gr Navigator 1/500

  005500
  255.00 ден
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Staples 1552 24/6 Delta White

  037420
  19.00 ден 20.00 ден