15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Noki

  Папка УР, А4, 1/1, Noki, 203848 Lyreco

  0,04 (USD)
  SKU: 177679
  Достапност: нема на залиха
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик машински со Лев Прозор, Ц6/5, 114*162, Gpv

  018792
  0,04 (USD)
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување

  Хартија фотокопирна , А класа, 1/500, А4, 80гр., Navigator, бела

  005500
  6,44 (USD)
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење

  Иглици за хефталка 24/06, Delta, 1552, Сребрена

  037420
  0,45 (USD)