15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Папка УР, А4, 40 микрони, 1/100, PBS, 21141215-90

  160,00 ден
  210,00 ден
  SKU: 216380
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гевгелија
  • Куманово
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Веро Џамбо
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик џеб, Ц4, 229*324, Gpv, DZ/AS0858-138309, Бела

  018670
  8,00 ден

  Плик , Б6, 125*176, Gpv, 2333277-2341195,181008, Бела

  019030
  3,00 ден

  Плик Американ без прозор, 110x230, Gpv, 181040-181031

  016070
  2,20 ден 2,50 ден

  Плик со Лев Прозор Дл, 110*220/230, Gpv, 181077, Бела

  018840
  2,50 ден 2,80 ден

  Плик Б5 Бд Стрип -2333278-2320107,310597 Бел 176*250мм--2347312

  019010
  3,50 ден 3,90 ден