15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Schneider

  Пенкало, Schneider, K-15, 930858, Бела

  0,45 (USD)
  SKU: 050856
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Веро Џамбо
  • Скопје - Влае
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Чаша Пвц 0,2мл 1/1

  010060
  0,02 (USD)

  Чаша Пвц 0,1мл 1/1

  010050
  0,02 (USD)

  Пенкало, Schneider, K-15, 930862, Црна

  050851
  0,45 (USD)

  Пенкало, Schneider, К-15, 93083, 930853, Сина

  050853
  0,45 (USD)

  Капа, Baseball Caps, Црвена

  169422
  1,50 (USD)