15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Gpv

  Плик машински Без прозор, Ц6/5, 114*162, Gpv, Бела

  0,03 (USD)
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување
  SKU: 018791
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Главен магацин
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик машински со Десен Прозор, Ц6/5, 114*229, Gpv, 2342473

  016551
  0,03 (USD)
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување

  Пенкало,Прозирно -Клик Пен, Ark, 111, Мина Сина

  030333
  0,13 (USD)

  Регистратор, А4, 80мм, Стандард, Lipa Mill, Црвена

  016312
  2,60 (USD)

  Блок нотес М А6/50, коцка

  029092
  0,48 (USD)