15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Gpv

  Плик машински со Десен Прозор, Ц6/5, 114*229, Gpv, 2342473

  0,04 (USD)
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување
  SKU: 016551
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Главен магацин
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик машински Без прозор, Ц6/5, 114*162, Gpv, Бела

  018791
  0,04 (USD)
  Плик за машинско инсертирање, може да се користи како обичен плик со лепило со навлажнување

  Регистратор, А4, 80мм, Стандард, Lipa Mill, Црвена

  016312
  3,58 (USD)

  Папка, ПП механизам, Noki, 4823/4820-080, црвена

  026212
  0,29 (USD)

  Папка, ПП механизам, Noki, 4820/48288-160, зелена

  026214
  0,29 (USD)