15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Gpv

  Плик со воздушни меурчиња, 140*225(120*215), Gpv, 9862-B/12-119862

  0,25 (USD)
  SKU: 018560
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Кавадарци
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Влае
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик со фалта 50мм, Б4, 250*353, 105947

  018300
  0,36 (USD)

  Иглици за хефталка 24/06, Delta, 1552, Сребрена

  037420
  0,45 (USD)

  Етикети, А4, 1/100, 105*40мм, NEO 2614-1, Бела

  255810
  9,49 (USD)