15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Регистратор, А4, 80мм, Стандард, Микровал, Arak Graf, Max Office, Сина

  2,24 (USD)
  Кутија од шуплив картон (микровал)
  Влошка сива лепенка
  Обложени со хартија
  SKU: 217263
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Тетратка, А5, 40 листови, 55гр, Линии, Major, 80924

  017901
  0,18 (USD)
  Формат: A5
  Вид: Линии
  Листови: 40
  Грамажа: 55 гр.

  Тетратка, А5, 40 листови, 55гр, Каро, Major, 80924

  017902
  0,18 (USD)
  Формат: A5
  Вид: Каро
  Листови: 40
  Грамажа: 55 гр.

  Тетратка, А4, 40 листови, 55гр, Каро, Major, Еко, 82096

  029122
  0,36 (USD)
  Формат: A4
  Вид: Каро
  Листови: 40
  Грамажа: 55 гр.

  Гума, 24,5*15,5*10,5мм, Ark, 411, разни бои

  027430
  0,06 (USD)