15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Tape Plus

  Селотејп, 48мм*50м, BST, проѕирна

  0,88 (USD)
  SKU: 031276
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - ГТЦ
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Палома
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Тетово - Палма
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик со Десен прозор Дл, 110*220/230, Gpv, 181067, Бела

  018830
  0,03 (USD) 0,04 (USD)

  Папка Хромо Преклоп

  006420
  0,14 (USD)

  Плик Американ без прозор, 110x230, Gpv, 181040-181031

  016070
  0,03 (USD) 0,04 (USD)

  Плик со Лев Прозор Дл, 110*220/230, Gpv, 181077, Бела

  018840
  0,03 (USD) 0,04 (USD)

  Колаж несамолеплив А4 1/10, Ark, 1247, разни бои

  025990
  0,45 (USD)