15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Термална-С Фискална ролна 57мм 22М

  0,50 (USD)
  Изработена е од квалитетна термална хартија.
  Со пластична хилзна и маркер за крај на ролната.
  SKU: 117000
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гевгелија
  • Кавадарци
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Влае
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - Ист Гејт
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Струга
  • Струмица
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Тетратка, А5, 40 листови, 55гр, Линии, Major, 80924

  017901
  0,18 (USD)
  Формат: A5
  Вид: Линии
  Листови: 40
  Грамажа: 55 гр.

  Тетратка, А5, 40 листови, 55гр, Каро, Major, 80924

  017902
  0,18 (USD)
  Формат: A5
  Вид: Каро
  Листови: 40
  Грамажа: 55 гр.

  Тетратка, А4, 40 листови, 55гр, Каро, Major, Еко, 82096

  029122
  0,36 (USD)
  Формат: A4
  Вид: Каро
  Листови: 40
  Грамажа: 55 гр.

  Гума, 24,5*15,5*10,5мм, Ark, 411, разни бои

  027430
  0,06 (USD)