15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Торбичка, За Ужинка, Dolphin, Diakakis, Must, 000579675, 23*14*14цм, Сина

  330.00 ден
  550.00 ден
  SKU: 232173
  Availability: In stock
  • The product is available in:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Кисела Вода
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Тетово - Палма
  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *
  Customers who bought this item also bought

  Кутија за ужинка, Diakakis, Must, 000579863, 18*15*9,5цм

  244410
  265.00 ден
  Кутија за ужинка
  - Со вилушка
  - Капацитет: 700 мл
  - Димензија: 17 x 15 x 9.5 цм

  Несесер, Полн, 2 патенти, Statovac, Double Decker, Emoji, 100478

  233296
  595.00 ден
  Несесерот содржи: 12 дрвени боици, 12 фломастери, 2 графитни моливи, 2 пенкала, острилка, гума и линијар
  Димензии: 12,5 x 19,5 x 5 см
  Материјал: Полиестер 300D
  Метален патент