15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување
  Производител: Navigator

  Хартија фотокопирна , А класа, 1/500, А4, 80гр., Navigator, бела

  4,56 (USD)
  A Класа
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002, 14001 и 18001
  Го поседува сертификатор ISO 9706 кој гарантира квалитет и стабилност на хартијата 200 години.
  Погодна за архивирање
  Супериорна белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење
  SKU: 005500
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Центар
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Кисела Вода
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Рузвелтова
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик Б5 Бд Стрип -2333278-2320107 Бел 176*250мм--2347312

  019010
  0,04 (USD) 0,05 (USD)

  Плик Американ без прозор, 110x230, Gpv, 181040-181031

  016070
  0,03 (USD) 0,04 (USD)

  Папка УР, А4, 1/1, Noki, 203848 Lyreco

  177679
  0,04 (USD)

  Папка Смр А4 Ур 1/1 80Мик.11Carr 015-Кристал

  180360
  0,09 (USD)

  Плик џеб, Ц4, 229*324, Gpv, DZ/AS0858-138309, Бела

  018670
  0,08 (USD) 0,09 (USD)