15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Хартија фотокопирна, 1/500, А4, 80гр., Navigator - Green, Бела

  260,00 ден
  280,00 ден
  Ги поседува сертификатите ISO 9001, 9002 и 14001
  Го поседува сертификатот ISO 9706 архивски стандард
  Висока белина
  Има одлични карактеристики за двострано печатење
  SKU: 006660
  Достапност: има на залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Куманово
  • Прилеп
  • Скопје - City Mall
  • Скопје - Алби - Карпош
  • Скопје - Веро Џамбо
  • Скопје - Влае
  • Скопје - Главен магацин
  • Скопје - Ист Гејт
  • Скопје - Капитол
  • Скопје - Мега Шоп - Дирекција
  • Скопје - Порта Аеродром
  • Скопје - Рамстор
  • Скопје - Рузвелтова
  • Струга
  • Струмица
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија

  Плик Американ без прозор, 110x230, Gpv, 181040-181031

  016070
  2,20 ден 2,50 ден

  Плик со Лев Прозор Дл, 110*220/230, Gpv, 181077, Бела

  018840
  2,50 ден 2,80 ден

  Плик со Десен прозор Дл, 110*220/230, Gpv, 181067, Бела

  018830
  2,50 ден 2,80 ден

  Регистратор, А4, 80мм, Стандард, Lipa Mill, Црвена

  016312
  160,00 ден 200,00 ден

  Плик , Б6, 125*176, Gpv, 2333277-2341195,181008, Бела

  019030
  3,00 ден