15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Аларми Сигнални За Влез Излез

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ѕвонче за рецепција, Дијаметар 85 мм, метал, PBS, KF01293, 18608511-99

  259020
  290,00 ден
  Идеален за хотели, ресторани, компании, продавници...
  Многу издржливо.
  Метален, карактеристичен звук.
  За употреба во хоризонтална положба.
  Oсновен дијаметар: 85мм
  Сребрена боја

  Сензор, Со алармно звонче, Desq, 2002

  256150
  750,00 ден

  Сензор, Со алармно звонче, Desq, 2008

  256160
  1.550,00 ден

  Аларми Сигнални За Влез Излез

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 290,00 ден Максимум: 1.550,00 ден
  ден290 ден1550
  Производители