15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Аларми Сигнални За Влез Излез

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Ѕвонче за рецепција, Дијаметар 85 мм, метал, PBS, KF01293, 18608511-99

  259020
  5.19 (USD)
  Идеален за хотели, ресторани, компании, продавници...
  Многу издржливо.
  Метален, карактеристичен звук.
  За употреба во хоризонтална положба.
  Oсновен дијаметар: 85мм
  Сребрена боја

  Sensor Olympus Bm 21 With Alarm Doorbell 5967

  021360
  9.84 (USD) 22.38 (USD)
  Се користи како детектор за аларм и ѕвонче за контрола на пристапот
  Јачина на сирена 95dB
  Областа за скенирање 5 метри
  Се монтира на ѕид
  Напојување со 3 батерии AA (не се вклучени во пакувањето)
  Дим.: 9,5 х 6,5 х 7 cm

  Аларми Сигнални За Влез Излез

  Filter by:

  Clear All
  Min: 5.00 (USD) Max: 28.00 (USD)
  5 28
  Manufacturers