15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Бироа

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Биро Маса Сф-05- 160*80*72.5

  038749
  12.000,00 ден
  Серијата канцелариски мебел SOFT е произведен според дизајнот и технологијата на MIM Design Italia и носи заштитен знак. Оваа линијата е дизајнирана со цел да одговори на барањата на современото работење, овозможувајќи мултифункционалност со работниот простор. SOFT линијата овозможува комбинации од модули спрема сопствена желба и потреба со кои се постигнува рационалност, комфор и стил во работниот простор.
  Димензија: должина 160см., ширина 80 см., висина 72,5 см.

  Биро Дод.Надграден Цс-74

  037999
  6.175,00 ден

  Биро Дод.Преграден Цс-44

  037989
  3.710,00 ден

  Бироа

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 3.710,00 ден Максимум: 33.900,00 ден
  ден3710 ден33900
  Производители