15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Бои Водени

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Бои, Водени, Сет 1/12 + Четка, Големи, Statovac, Creative, 107105

  218160
  1.52 (USD)
  Водени бои со дрвена четка во ПВЦ пакување. Пречникот на секоја боја е 28 мм.

  Бои Водени, Сет 12/1, + Четка, Staedtler, Noris Club®, 888 NC12

  128060
  6.09 (USD)
  Noris Club® 888 NC12
  Водени бои

  - Сет од 12 водени бои, четка и бела боја во туба
  - Капакот се користи за мешање на бои
  - Брилијантни бои кои се високо покривни
  - Сите бои можат меѓусебно да се мешаат

  Број на артикл: 888 NC12

  Бои водени, 1/24, 12мл, Staedtler, 8880 C24

  249980
  12.44 (USD)
  STAEDTLER® 8880 C24
  Водени бои

  - Сет од 24 водени бои
  - Јак пигмент и сјајни бои
  - Се бои на специјална хартија за водени бои
  - Четката лесно се чисти со вода
  - Секоја боја е во туба од 12 мл.

  Број на артикл: 8880 C24

  Бои, Водени, Сет 1/12 + Четка, Мали, Statovac, Creative, 107106

  218170
  1.07 (USD)
  Водени бои со дрвена четка во ПВЦ пакување. Пречникот на секоја боја е 21 мм.

  Бои, Водени, Во Палета, Сет 1/12 + Четка, Statovac, Creative, 107107

  249510
  1.25 (USD)
  Водени бои со дрвена четка во ПВЦ пакување. Пречникот на секоја боја е 28 мм.

  Watercolors Fts 1/12 125011 Small

  126600
  3.94 (USD)
  Живописни и светли бои
  Совршени за сите техники
  Одлични за во училиште и за слободни активности

  Бои Водени

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 28.00 (USD)
  0 28
  Manufacturers