15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Гардеробер Куфери и Торби за Облека

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Торба, За На Рамо, Samsonite, Spark SNG Garment Bi-Fold, 87615/1041, Црна

  224081
  7,950.00 ден 8,650.00 ден
  Материјал: полиестер
  Димензии: 56 x 61 x 17 см
  Торба за облека
  Капацитет: 59 л
  Тежина: 1,8 кг.
  Заклучување

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Samsonite, X'Blade 4.0, 122812/1041, 51*60*26цм, Црна

  228781
  21,950.00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 51 х 60 х 26 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 63,5 литри
  Тежина: 3,8 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 2 Тркала, Мека, John Travel, Maleta, 754808, 38*46*20цм, Сива

  108850
  2,229.00 ден 2,786.00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 38 х 46 х 20 см.
  Со 2 тркала
  Капацитет: 32 литри
  Тежина: 2,29 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 2 тркала, Мека, 15.6", Samsonite, XBR, 75223/1412, 45.5*39.5*24цм, Сива

  254157
  12,950.00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 45,5 х 39,5 х 24 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 27,5 литри
  Тежина: 3,2 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Bag Delsey 24672000 55Cm

  052871
  14,280.00 ден 17,850.00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 39 х 53 х 23 см.
  Со 2 тркала
  Капацитет: 32 литри
  Тежина: 3,6 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 2 тркала, Мека, Samsonite, GT Supreme, 64037/1050, 45*39*24цм, Црна

  254141
  22,950.00 ден
  Материјал: балистичко платно
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 44 х 39 х 24 см.
  Со 2 тркала
  Капацитет: 21 литри
  Тежина: 3,3 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Suitcase 0203500 On Wheels -600-D- Manager-44 * 33 * 18-22Cm Black

  161930
  5,950.00 ден 5,999.00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 44 х 33 х 18-22 см.
  Со 2 тркала
  Тежина: 2,7 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Delsey, La Defense, 00223952500, 63*59*28цм

  127381
  12,250.00 ден 24,500.00 ден
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 63 х 59 х 28 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 104 литри
  Тежина: 5,6 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Wardrobe Bag 73079-3000-108,5 * 60Cm Black

  182191
  250.00 ден

  Bag For Shoes 009408 7025.10 Black

  203821
  425.00 ден

  Гардеробер Куфери и Торби за Облека

  Filter by:

  Clear All
  Min: 250.00 ден Max: 22,950.00 ден
  ден250 ден22950
  Manufacturers