15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Гилотини и Тримери За Хартија

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Нож гилотина, А3, Fellowes, Fusion, 5410901

  054960
  111,88 (USD)
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm Дим. 68 x 21 x 6,5 cm

  Нож тример, A4, Fellowes, Neutron, 5410001

  122040
  58,18 (USD)
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина до 32 cm
  Заменлив нож
  Дим. 47,5 x 22,5 x 8 cm

  Нож Гилотина 394933 430

  084870
  401,21 (USD)
  Сече до 40 листа 70 гр. хартија
  Должина 44 cm
  Дим. 62 x 37 x 16 cm

  Нож гилотина, A3, Fellowes, Plasma, 5411101

  122170
  349,05 (USD)
  Сече до 40 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Дим. 81 x 42 x 17 cm

  Нож тример, A3, Fellowes, Proton, 25410301

  084841
  93,98 (USD)
  Сече до 10 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Заменлив нож
  Сигурносен нож
  Дим. 62 x 21 x 8 cm

  Нож тример, A4, Fellowes, Atom, 5410601

  122060
  237,18 (USD)
  Сече до 30 листа, 80 гр. хартија
  Должина 38 cm
  Сигурносен нож
  Дим. 70,5 x 42 x 15 cm

  Нож тример, А3, Fellowes, Atom, 5410701

  122090
  255,08 (USD)
  Сече до 30 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Сигурносен нож
  Дим. 79 x 41,5 x 15 cm

  Нож тример, А3, Fellowes, Gamma, 54374011

  122080
  240,76 (USD)
  Сече до 20 листа, 80 гр. хартија
  Должина 46 cm
  Сигурносен нож
  Дим. 67 x 22 x 10 cm

  Нож тример, А4, Fellowes, Gamma, 5437001

  122070
  190,64 (USD)
  Сече до 20 листа, 80 гр. хартија
  Должина 32 cm
  Сигурносен нож
  Дим. 53 x 28 x 11,5 cm

  Ножеви, За 3 Различни Сечења, 3/1, Fellowes, 5411301

  122100
  19,69 (USD)

  Гилотини и Тримери За Хартија

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 19,00 (USD) Максимум: 402,00 (USD)
  19 402
  Производители