15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Гуми во форма на Пенкала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Гума, За бришење, Santoro, Rosebud, 798GJ01/798GJ02

  274780
  165,00 ден

  Гума, За бришење, Santoro, Rosebud, 798GJ01/798GJ02

  274780
  165,00 ден

  Гума, Облик на Молив, Faber Castell, Art, 122780, Бела

  1261000
  150,00 ден

  Гума, Облик на Молив, Faber Castell, Art, 122780, Бела

  1261000
  150,00 ден

  Електрична гума со 16 рефил, Tian, 8306, Сина

  270793
  300,00 ден
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 16 резервни рефили/гуми.

  Електрична гума со 16 рефил, Tian, 8306, Сина

  270793
  300,00 ден

  Гума, Форма на Молив, Со Четка, Staedtler, Mars® rasor, 526 61

  144040
  80,00 ден
  Mars® rasor 526 61
  Гума во форма на молив

  - Со четка
  - Latex-free
  - Производ изработен од сертифицирано дрво од одржливи шуми

  Број на артикл: 526 61

  Гума Рефил 1/2 Er-Kur Ф2,3Мм

  113163
  295,00 ден

  Гума, Staedtler, Mars® plastic, 528 50, 97*7*7мм, Сино Бела

  122670
  130,00 ден
  STAEDTLER® 528 50
  Гума со држач

  - 97 x 7 x 7 mm
  - Држач за гума
  - Со лизгачки механизам
  - Latex-free

  Број на артикл: 528 50

  Гума+Рефил 1/2 Ehr-Kur-(Eh-Kur+Er-Kur) Ф2,3Мм Blister

  113168
  295,00 ден

  Гуми во форма на Пенкала

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 50,00 ден Максимум: 300,00 ден
  ден50 ден300
  Производители