15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Гуми во форма на Пенкала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Гума , Во форма на пенкало, Centrum, Unicorn, 80077

  288380
  0,59 (USD)

  Гума , Во форма на пенкало, Centrum, Unicorn, 80077

  288380
  0,59 (USD)

  Гума, Во форма на пенкало, Gomme, Game, 101173

  289190
  1,25 (USD)

  Гума, Во форма на пенкало, Gomme, Game, 101173

  289190
  1,25 (USD)

  Гума, За бришење, Santoro, Rosebud, 798GJ01/798GJ02

  274780
  2,95 (USD)

  Гума, За бришење, Santoro, Rosebud, 798GJ01/798GJ02

  274780
  2,95 (USD)

  Електрична гума со 16 рефил, Tian, 8305, Сина

  270783
  13,42 (USD)
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Мултифункционалната електрична гума има литиумска батерија која се надополнува со УСб кабел и може да се користи до 600 пати со едно полнење (ако сметаме дека една употреба во просек трае 3 секунди)
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (3 мм и 2.3мм), 16 рефили/гуми и УСБ кабел за напојување.

  Електрична гума со 16 рефил, Tian, 8305, Сина

  270783
  13,42 (USD)

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Бела

  270776
  5,28 (USD)
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 22 резервни рефили/гуми.

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Бела

  270776
  5,28 (USD)

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Сива

  270777
  5,28 (USD)
  Направете ги вашите скици и цртежи полесно, попрецизно и побрзо!
  Електричните гуми се вистински избор за професионалците на кои секогаш им треба „прецизност фокусирана до најситни детали“.
  Но нивното лесно ракување и практичност овозможува да ја користат сите, па дури и децата.
  Комплетот содржи:
  Една електрична гума, 2 пластични адаптери со различни димензии (5мм и 2.3мм), 22 резервни рефили/гуми.

  Електрична гума со 22 рефил, Tian, 8302, Сива

  270777
  5,28 (USD)

  Гуми во форма на Пенкала

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 14,00 (USD)
  0 14
  Производители