15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Детектори За Проверка На Пари

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер , За проверка на пари, Safescan 30, 111-0442

  298820
  270,00 ден

  Маркер, За Проверка на Пари, Schneider, Maxx 249, 124900

  050560
  440,00 ден
  Маркер за брза проверка на пари кој детектира дали банкнотите се оригинални. Јасна или жолтеникава ознака значи дека банкнотата е оригинална, додека ознаката од кафеава до сива боја значи дека е можен фалсификат. Сепак за поголема безбедност, треба да се користи и уред за тестирање банкноти.

  Детектор За Пари Ув 112-0529 SafeScan 155-S 15,9*12,8*8,3

  206680
  11.950,00 ден
  Заштитете го вашиот бизнис од фалсификувани банкноти со детекторот за фалсификати Safescan 155-S.
  Оваа последна генерација на детектори користат најнова технологија за откривање на фалсификати врз основа на седум напредни безбедносни карактеристики вградени во денешните валути.
  Едноставно, вметнувате банкноти во која било насока и за помалку од 0,5 секунди автентичноста се проверува со 100% сигурност.
  - 100% откривање на фалсификувани банкноти.
  - 7 нивоа на детекција на фалсификати: инфрацрвено мастило, магнетно мастило, метална нишка, боја, големина, дебелина и воден жиг.
  - Аларм за фалсификувани банкноти со визуелно и аудио предупредување.
  - Функција за пребројување на количината на проверени банкноти и новната вредност.
  - Компактна големина со голем ЛЦД-дисплеј.
  - Проверка на повеќе видови валути.
  - Едноставно ажурирање на софтверот за препознавање на валутите преку USB и microSD.
  - Брзина на верификација: 0.5 секунди.

  Чистач за детектор За Пари 136-0545 SafeScane

  206690
  2.950,00 ден
  Комплет картички за чистење на детектори за пари SafeScane.
  Редовното чистење обезбедува постојана и сигурна работа без никакви проблеми.
  2 различни типови картички за чистење. (2х10)
  Ги чисти магнетните глави и сензори на површината на детекторот и механизмот за транспорт. Се става исто како банкнота и процесот се повторува три пати.
  Големина на картичките 10 х 5 см.
  Одговара за детекторот SafeScane 155-S и слични.

  Детектори За Проверка На Пари

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 270,00 ден Максимум: 11.950,00 ден
  ден270 ден11950
  Производители