15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Држачи За Монитори Зглобни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Monitor Stand 1561 For A Desk Up To 10 Kg. Rotation To 180 Degrees -20-61 Centimeters High

  120300
  6,850.00 ден
  Ротација до 180°
  Должина од 20 до 61 cm
  Носивост до 10 кг

  Monitor Stand 1568 For Desk Up To 10 Kg, Rotation Up To 180 -Dong. 30Cm Height

  120320
  8,520.00 ден
  Ротација до 180°
  Должина од 30 cm
  Височина од 32,5 до 47,5 cm
  Носивост до 10 кг

  Monitor Stand Wall 1554 To 13Kg Rotation To 180- 21.5-49.5 Cent

  130560
  4,995.00 ден
  Ротација до 180°
  Должина од 21,5 до 49,5 cm
  Носивост до 13 кг

  Phone Stand 89314D Televario Black

  141231
  8,950.00 ден
  Вртливост до 360°
  Прилагодлив на три различни висини
  Постолјето се навалува за 9 °, може да се ротира за 205 °
  За уреди со димензија до 34,5 x 26,2 cm
  Држач за кабел
  Носивост до 5 кг.

  Phone Holder Mf 86514D For Tvf.

  043890
  7,950.00 ден
  Вртливата подлога до 360°
  Телескопска рака
  Димензија: висина на раката 41,5 cm, должина на раката 55,6-79,2 cm, висина на основата 7,2-27 cm, држач 17,5x25 cm;
  За маса со дебелина од 1,5-7,5 cm
  Држач за кабел

  Држачи За Монитори Зглобни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 4,995.00 ден Max: 20,950.00 ден
  ден4995 ден20950
  Manufacturers