15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Држачи За Монитори Столни

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Држач за документи, Fellowes, 80333

  130580
  2.250,00 ден
  За на монитор со линијар
  Прилагодување на агол
  Носивост до 150 листа
  Дим. 380 x 336 x 50 mm

  Постоље за монитор, Со фиока, 450*315*113 мм., PBS, KF20081

  220210
  2.450,00 ден
  Изработена од издржлива ABS пластика
  Практично решение за зголемување на просторот и удобноста при работа на компјутер
  1 фиока за ситни канцелариски материјали
  Простор за лаптоп под постолјето
  Дим. 45 x 31,5 x 11,3 cm

  Сталажа За Монитор 1531 Со Фиока Висина На Под. До 11Цм-Ротација360

  120250
  4.250,00 ден
  Фиока за ситни канцелариски материјали
  Подесување на височина 65 и 110 mm
  Ротација 360°
  Носивост до 15 кг
  Дим. 40,2 x 30 x 11 cm

  Сталажа за монитор, Fellowes, Riser Plus, 8020801

  130520
  4.250,00 ден
  Модерен дизајн со овален облик и полици за документи и ситни канцелариски материјали
  позиции на височина
  100, 115 и 130 mm
  До 21” монитор
  Носивост до 10 кг
  Дим. 47,8 x 33 x 10 cm

  Држачи За Монитори Столни

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.250,00 ден Максимум: 4.250,00 ден
  ден2250 ден4250
  Производители