15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Држачи За Монитори Столни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Document Holder 80333

  130580
  40.28 (USD)
  За на монитор со линијар
  Прилагодување на агол
  Носивост до 150 листа
  Дим. 380 x 336 x 50 mm

  Stand For A Laptop With Cooling 8018901

  017570
  63.19 (USD)
  Ултра тивок
  75 mm навалување обезбедува удобност во работата
  До 17” лап топ
  Дим. 31,5 x 32 x 6,7 cm

  Постоље за монитор, Со фиока, 450*315*113 мм., PBS, KF20081

  220210
  43.86 (USD)
  Изработена од издржлива ABS пластика
  Практично решение за зголемување на просторот и удобноста при работа на компјутер
  1 фиока за ситни канцелариски материјали
  Простор за лаптоп под постолјето
  Дим. 45 x 31,5 x 11,3 cm

  Monitor Stand 1531 With Drawer Height On The Floor. Up To 11Cm Rotation360

  120250
  76.08 (USD)
  Фиока за ситни канцелариски материјали
  Подесување на височина 65 и 110 mm
  Ротација 360°
  Носивост до 15 кг
  Дим. 40,2 x 30 x 11 cm

  Monitor Stand Riser Plus 8020801

  130520
  76.08 (USD)
  Модерен дизајн со овален облик и полици за документи и ситни канцелариски материјали
  позиции на височина
  100, 115 и 130 mm
  До 21” монитор
  Носивост до 10 кг
  Дим. 47,8 x 33 x 10 cm

  Држачи За Монитори Столни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 40.00 (USD) Max: 77.00 (USD)
  40 77
  Manufacturers