15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Држачи За Нозе, Одморачи

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Footrest 60071-45 * 35

  120340
  40.28 (USD)

  Footrest 60074 33.5 * 8.5

  120350
  33.12 (USD)

  Одмарач за нозе, 450*115*340мм, PBS, KF17984, Црна

  229961
  42.06 (USD)
  Прилагодување на аголот
  Дим. 45 х 11,5 х 34 cm

  Одмарач за нозе, Fellowes, 9361701

  130430
  51.64 (USD)
  Овозможува подигање на нозете со што го смалува притисокот на грбот
  Современ и стилски дизајн
  Дим. 45 x 29 x 10,5 cm

  Foot Rest 48121-70

  047300
  42.06 (USD)
  Површина со испакнати топчиња за масажа на стапалата
  Прилагодување на височината во две позиции
  Дим. 44,8 x 33 x 9,5 cm

  Footrest 8023901

  130420
  76.08 (USD)
  Kомпактен дизајн
  Едноставно прилагодување на височината на 65 и 95 mm
  Дим. 49 x 39 x 7,6 cm

  Држачи За Нозе, Одморачи

  Filter by:

  Clear All
  Min: 33.00 (USD) Max: 116.00 (USD)
  33 116
  Manufacturers