15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Држачи За Проектор Мобилен

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Држач "St004" За Проектор И Лаптоп 85-125 Цм- Ст004 -Со Две Плотни

  121080
  23.950,00 ден
  2 плотни: горна 35 х 42 cm и носивост до 10 кг.
  Долна 36 х 24 cm и носивост до 5 кг.
  Висина од 85 до 125 cm

  Држач за проектори, Со две полици, 2X3, Gigant, St009

  169750
  11.650,00 ден
  Подесување на аголот на горната плотна до 15°
  2 плотни: горна 60 х 40, долна 46 х 29 cm
  Висина 111 cm

  Држачи За Проектор Мобилен

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 11.650,00 ден Максимум: 23.950,00 ден
  ден11650 ден23950
  Производители