15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Држачи За Проектор Плафонски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Држач За Проектор ѕиден, 85-135цм, 2X3, US1

  121060
  70,70 (USD)
  Должина од 85 до 135 cm
  Тежина 10 kg.

  Држач За Проектор Плафонски, 15цм, 2X3, UPB1

  121040
  40,28 (USD)
  Должина 15 cm
  Носивост до 10 kg.

  Држач За Проектор Плафонски, 40цм, 2X3, UPB2

  121050
  35,71 (USD)
  Должина 45 cm
  Носивост до 10 kg.

  Држач За Проектор Плафонски, 52,0-60,0цм, 2X3, UPD 3

  121034
  88,60 (USD)
  Должина од 52 до 60 cm
  Носивост до 15 kg.

  Држач за Проектор Плафонски, 64-110,5цм, 2X3, UPD 1

  121030
  143,02 (USD)
  Должина од 64 до 110 cm
  Носивост до 15 kg.

  Држачи За Проектор Плафонски

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 35,00 (USD) Максимум: 144,00 (USD)
  35 144
  Производители