15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Други Креативни Играчки

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  3D кујна + пластелин 76840

  259232
  39.20 (USD)

  Табла, Магична, Неонска, 3D Очила + Маркери За Стакло, Mitama, Magic Neon, 62525

  244110
  17.90 (USD)
  Боите со маркерите на магичната табла и со 3Д очилата уживајте во своите креации.

  Играчка, За Боење, Superwashable, Mitama, Color Pupi, Monster, 62539

  244102
  18.80 (USD)
  Оваа мала играчка за момчиња и девојчиња направена е од специјален и патентиран материјал. Децата можат да ја бојат играчката како што сакаат и да ја персонализираат играчката по своја желба. Главната карактеристика е што овој материјал е исклучително лесен за миење со вода и сапуница, па дури и во машината за перење на 30 °. Тогаш децата можат повторно да започнат со сликање. Вклучени се и фломастери.

  Играчка, Проџектор, Со 12 Фломастери, Mitama, Magic Led Projector, 62526

  244120
  17.90 (USD)
  Благодарение на моќниот лед проектор, детето учи да следи линии и форми за да создаде неверојатни дизајни. 48-те проектирани цртежи припаѓаат на 6 тематски категории: возила, спорт, животни, овошје, училиште и нови фантастични емотикони и кога ќе се завршат ... играта продолжува! Можете да добиете многу други сценарија едноставно со печатење од линк. Проекторот е исто така многу корисна табела што осветлува во мракот и може да се демонтира за да проектира слики на ѕидот.

  Други Креативни Играчки

  Filter by:

  Clear All
  Min: 13.00 (USD) Max: 40.00 (USD)
  13 40
  Manufacturers