15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Дуплофан, креп ленти, изолир ленти

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Дуплофан, 18mm*20m, 2мм, Centrum, 80144

  288390
  2,15 (USD)

  Дуплофан, Statovac, Strip Duo, 491007, 48*10*0цм, Бела

  289260
  1,79 (USD)

  Дуплофан, Самолеплива, 12мм x 6м, Centrum, 82752

  288490
  0,72 (USD)

  Креп Лента, 36мм*25м, Ark, Masking tape, 2322

  282060
  1,43 (USD)

  Лента 55229-0 Екстра Јака 50Мм*1М Црна Теса

  162181
  17,00 (USD)

  Лента, 25 mm x 50м, Tesa, Uncoated Cloth, 04541-00015-00, Црна

  260911
  27,74 (USD)

  Лента, Двострана, Водоотпорна, 19мм*1.5м, Tesa, Montageband, 55732-00004-05

  118730
  4,56 (USD)
  За монтажа на огледали и други предмети во купатило

  Лента, Самолеплива, 19мм*15м, Tesa, Tesaband, 51608-00003-00, Црна

  119090
  2,42 (USD)
  Ја амортизира бучавата
  Флесибилна
  Отпорна на: влага, абење и надворешни влијанија од - 40 до +110° С

  Лента, Двострана, Самолеплива, Сет 1/10, Tesa, Powerstrips, 58000-00132-01

  118610
  2,77 (USD)
  За лепење на закачалки и др.
  10 парчиња
  Лесно се отртрануваат
  Носивост 2 kg.

  Дуплофан Аеро Армиран 5112-Маг110

  031040
  4,49 (USD)

  Платнена Лента, Гафер, 50мм*25м, Tesa, Cloth Tape, 04688-00043-00, Бела

  165946
  10,74 (USD)
  Јака лепливост и на нерамни површини
  Водоотпорна
  Отпорна на надворешни влијанија до +110° С (30 мин.)

  Платнена Лента, Гафер, 50мм*25м, Tesa, Cloth Tape, 04688-00047-00, Сива

  165947
  10,74 (USD)
  Јака лепливост и на нерамни површини
  Водоотпорна
  Отпорна на надворешни влијанија до +110° С (30 мин.)

  Лента, 50мм*33м, Tesa, Floor Marking Tape, 04169-00057-93, Сина

  148823
  17,81 (USD)
  Еднобојна
  Дебелина 150 µm
  Јачина на истегнување 33 N/cm

  Лента, Двострана, 19мм*5м, 50кг/м, Tesa, Powerbond, Indoor, 55741-00004-04

  118760
  14,95 (USD)
  За внатрешна употреба
  Носивост 50 kg./m

  Дуплофан, креп ленти, изолир ленти

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 28,00 (USD)
  0 28
  Производители