15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Калкулатори Со Принтер

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Калкулатор, Со лента, Olympia, CPD 3212S, 946776002

  285000
  9,950.00 ден

  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење 3 линии во сек.
  Печати во 2 бои
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  Копче за бришење
  Конверзија во евра
  Екран со зелено осветлени бројки
  Дим. 21 х 25,2 х 6,8 cm

  Calculator Olimia Cpd 512 944837002

  077870
  9,950.00 ден
  12 бројки
  Напојување на струја
  Брзо печатење
  Печати во 2 бои
  Местење на децимали
  Тах+ , тах-
  Копче за бришење
  Екран со зелено осветлени бројки
  Дим. 22,3 х 31,8 х 8 cm

  Калкулатори Со Принтер

  Filter by:

  Clear All
  Min: 4,600.00 ден Max: 9,950.00 ден
  ден4600 ден9950
  Manufacturers