15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Каси за пари прирачни

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Money Bank 8400 15.5 * 12 * 8

  033960
  22.38 (USD)

  Cashier 841011-Money Black

  033971
  26.76 (USD)

  Cashier 843011-Money Black

  033991
  34.90 (USD)

  Bins 185 Mas. 19 * 15 * 8 Coins Gray

  033617
  30.34 (USD)

  Каса за пари, 25x19x9, 7 прегради, WEDO, 146321Z, Црна

  259160
  33.12 (USD)
  Каса за пари со 3-цифрена комбинација на брава.
  Направена е од квалитетен челик, со рачка за носење.
  Држачот на металните пари е изработена од пластика со 7 прегради.
  Димензии: 25 x 19 x 9 см.

  Каса за пари, 300x240x90, WEDO, 149858012

  259180
  58.18 (USD)
  Каса за пари со квалитетна безбедносна брава со цилиндар и 2 клуча.
  Направена е од квалитетен и дебел челичен лим, со рачка за носење.
  Има држач на металните пари која може да се вади, и под него место за складирање книжни пари во 4 влошки.
  Димензии: 30 x 24 x 9 см.
  Ттежина: приближно 2,240 g.

  Каса за пари, 33x24x9, 9 прегради, WEDO, 146421Z, Црна

  259170
  43.86 (USD)
  Каса за пари со 3-цифрена комбинација на брава.
  Направена е од квалитетен челик, со рачка за носење.
  Држачот на металните пари е изработена од пластика со 9 прегради.
  Може да собере документи до А4 формат.
  Димензии: 33 x 24 x 9 см.

  Каси за пари прирачни

  Filter by:

  Clear All
  Min: 12.00 (USD) Max: 125.00 (USD)
  12 125
  Manufacturers