15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Коректори Во Лента и Пенкала

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Коректор во лента, 4мм, Drink, Sazio, Arlo, 113800

  317140
  90,00 ден

  Коректор во лента, 4мм, Ice cream, Junior, Vito, 130882

  317250
  110,00 ден

  Коректор во лента, 5мм*6м, Statovac, White out, 130880

  276120
  70,00 ден

  Коректор во лента, BG, YMAI 807 08327307, Микс

  316690
  33,00 ден

  Коректор пенкало, 10 мл, PBS, 7619001-99

  259030
  45,00 ден
  Мазно и совршено покривање на површината што треба да се корегира.
  Корективната течност е лесна за нанесување и брзо се суши.
  Има топче во внатрешноста, против сушење на течноста.
  Капацитет: 10мл

  Коректор пенкало, 4мл, Statovac, Cores, 485010

  271870
  20,00 ден

  Коректор пенкало, 6мл, Statovac, Cores, 485011

  276890
  33,00 ден

  Коректор, Во лента, 5мм*5м, ARK, 1641

  307220
  35,00 ден

  Коректор, Пенкало, 7гр, Cassa, 8897

  221390
  39,00 ден

  Коректори Во Лента и Пенкала

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 20,00 ден Максимум: 110,00 ден
  ден20 ден110
  Производители