15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Коректори Во Лента и Пенкала

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Коректор пенкало, 10 мл, PBS, 7619001-99

  259030
  0.70 (USD)
  Мазно и совршено покривање на површината што треба да се корегира.
  Корективната течност е лесна за нанесување и брзо се суши.
  Има топче во внатрешноста, против сушење на течноста.
  Капацитет: 10мл

  Corrective Tape 4.2Mm Ct-Pgxr-4 1 1

  121410
  2.60 (USD)

  Corrector Pen 8Ml1130800-00

  046190
  0.98 (USD)

  Коректори Во Лента и Пенкала

  Filter by:

  Clear All
  Min: 0.00 (USD) Max: 4.00 (USD)
  0 4
  Manufacturers