15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Креп Хартија и Ребрасти Картони

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Cardboard Ribbons A4 1/12 7156012-02

  027880
  70.00 ден 100.00 ден

  Paper Crepe 135530 50 * 200Cm Red

  183112
  29.00 ден
  Креп хартијата може да се употребува за декорирање, во цвеќари, за уметнички творби и за разни школски активности.
  Димензија: 50 x 200 cm
  Тежина: 28 гр.

  Paper Crepe 135550 50 * 200Cm Blue

  183103
  29.00 ден
  Креп хартијата може да се употребува за декорирање, во цвеќари, за уметнички творби и за разни школски активности.
  Димензија: 50 x 200 cm
  Тежина: 28 гр.

  Paper Crepe 135561 50 * 200Cm Dark Green

  183104
  29.00 ден
  Креп хартијата може да се употребува за декорирање, во цвеќари, за уметнички творби и за разни школски активности.
  Димензија: 50 x 200 cm
  Тежина: 28 гр.

  Paper Crepe 135526 50 * 200Cm Orange

  183129
  29.00 ден

  Cardboard Ribbons 133126 A4 1/1 Orange

  188489
  15.00 ден

  Paper Crepe 135570 50 * 200Cm Black

  183101
  29.00 ден
  Креп хартијата може да се употребува за декорирање, во цвеќари, за уметнички творби и за разни школски активности.
  Димензија: 50 x 200 cm
  Тежина: 28 гр.

  Cardboard Ribbon Neon 133183 A4 1/1 Green

  188494
  20.00 ден

  Cardboard Ribbons Cr-165-N 50 * 70 In Roll

  140570
  26.00 ден 40.00 ден

  Cardboard Ribbon 133150 A4 1/1 Blue

  188483
  15.00 ден

  Cardboard Ribbed Metallic 133190 A4 1/1 Gold

  188509
  20.00 ден

  Cardboard Ribs 133160 A4 1/1 Green

  188484
  15.00 ден

  Cardboard Ribbon 133130 A4 1/1 Red

  188482
  15.00 ден

  Cardboard Ribbon 133170 A4 1/1 Black

  188481
  15.00 ден

  Cardboard Ribs 133110 A4 1/1 White

  188486
  15.00 ден

  Креп Хартија и Ребрасти Картони

  Filter by:

  Clear All
  Min: 15.00 ден Max: 165.00 ден
  ден15 ден165
  Manufacturers