15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Куфери Големи L 70 - 79цм

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  КУФЕР ПЛАСТИЧЕН 76ЦМ СИВ-РОЗЕ

  4ПА-19-202П
  62.52 (USD) 89.32 (USD)
  Материјал: ABS
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 52 x 76 x 31 cm
  Со 4 тркала
  Капацитет: 100 литри
  Тежина: 4,4 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  КУФЕР ПЛАСТИЧЕН ПАСО ГОЛЕМ 76 СИВ/ЖОЛТ

  4ПА-19-202Б
  62.52 (USD) 89.32 (USD)
  Материјал: ABS
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 52 x 76 x 31 cm
  Со 4 тркала
  Капацитет: 100 литри
  Тежина: 4,4 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Suitcase With 2 Wheels 561209-48 * 76 * 28 / 31-80 / 87L-3.8Kg.

  157848
  79.78 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 48 х 76 х 31 см.
  Со 2 тркала
  Капацитет: 70/80 литри
  Тежина: 3,8 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75509/2563, 46*79*31цм, Розева

  193698
  142.30 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 46 х 79 х 31 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 99,5 литри
  Тежина: 3,9 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 тркала, Мека, Samsonite, Base Boost, 79202/1726, 48*78*31цм, Црвена

  184592
  213.90 (USD) 231.80 (USD)
  Материјал: полиестер
  Димензии: 78 x 48 x 31 см
  Тежина: 3,1 кг
  Капацитет: 105 л
  4 тркала
  Заклучување

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Delsey, Air Longitude, 00203782000, 47*70*25цм, Црна

  140831
  179.23 (USD) 246.12 (USD)
  Материјал: 100% поликарбонат
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 47 х 70 х 25 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 82 литри
  Тежина: 3,9 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 тркала, Тврда, Samsonite, Magnum, 109506/7223, 51*75*32цм, Розева

  234748
  321.30 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 51 х 75 х 32 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 104 литри
  Тежина: 4,1 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Prodigy, 122761/1041, 54*81*32цм, Црна

  256391
  428.70 (USD)
  Материјал: 100% поликарбонат
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 54 х 81 х 32/35 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 127/140 литри
  Тежина: 5 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Мека, American T, Funshine, 75509/2541, 46*79*31цм, Сива

  193697
  142.30 (USD)
  Funshine 2 е фантастична и прифатлива опција за оние кои имаат потреба од квалитетен багаж. Идеален е за две неделни патувања, а формата и дизајнот на куферот овозможуваат максимален капацитет. Има добра внатрешна организација како и практичен надворешен џеб и фиксно заклучување со комбинација на 3 броја.
  - Боја: Графитна
  - Материјал: 100Д + 400Д Полиестер
  - Димензии: 79 х 46 х 31 цм
  - Литража: 99,5 л.
  - Тежина: 3,9 кг.
  - Код: 75509-2541
  - 4 тркала
  - Мек материјал
  - Стандардни патенти + гума
  - Фиксно заклучување со комбинација на 3 броја
  - Горна рачка
  - Рачка на извлекување
  - Надворешни џебови: 1 преден џеб

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Samsonite, Spark SNG, 87606/1041, 48*79*31цм, Црна

  224101
  339.20 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 48 х 79 х 31 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 124/140 литри
  Тежина: 3,7 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 тркала, Мека, Samsonite, Spark SNG, 87607/1041, 53*82*36цм, Црна

  224111
  339.20 (USD)
  Материјал: полиестер
  Капацитет: 82 l
  Тркала: 4
  Димензии: 53 x 82 x 36 sm
  Се затвора со двонасочна патент (затворач за заклучување за подобра заштита од кражба)
  Тeжина: 3,2 Кг

  Кифер, 4 Тркала, Тврда, American T, Bon Air, 59424/1041, 54*75*29цм, Црна

  193641
  213.90 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 54 х 75 х 29 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 91 литри
  Тежина: 4 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Delsey, Turenne, 00162182109, 48.5*75*29.5цм, Розева

  210258
  371.60 (USD) 464.50 (USD)
  Материјал: 100% поликарбонат
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 49 х 69 х 29 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 79 литри
  Тежина: 4,3 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Samsonite, Base Boost, 79202/1041, 48*78*34цм, Црна

  184591
  213.90 (USD) 231.80 (USD)
  Материјал: Полиестер
  Капацитет: 105 l
  Тркала: 4
  Димензии: 48 x 78 x 34 sm
  Заклучување: Дa
  Тeжина: 3,1 Кг

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Samsonite, Popsoda, 123539/1041, 48*78*31цм, Црна

  234661
  258.66 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 48 х 78 х 31 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 105/112,5 литри
  Тежина: 3,3 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Magnum, 109506/1041, 51*75*32цм, Црна

  234741
  321.30 (USD)
  Материјал: Полипропилен издржлив и отпорен на удари
  Капацитет: 104 l
  Димензии: 51 x 75 x 32 sm
  Тeжина: 3,9 Кг
  Со 4 тркала

  Куфери Големи L 70 - 79цм

  Filter by:

  Clear All
  Min: 42.00 (USD) Max: 769.00 (USD)
  42 769
  Manufacturers