15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Куфери Детски

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Frozen, Samsonite, Dream Rider, 109641/8644, 39*50*21цм

  217148
  104.72 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  Димензии: 39 х 50 х 21 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 28 литри
  Тежина: 1,9 кг

  Куфер, 4 тркала, Тврда, Samsonite, Disney Ultimate 2.0, 106716/7065, 41*55*20цм

  208610
  178.10 (USD)
  Материјал: ABC
  Димензии: 55 x 41 x 20,5 см
  Тежина: 2,4 кг
  Капацитет: 33 л
  4 тркала
  Заклучување

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Dream Rider, 109640/8718, 37*51*22цм,Бубамара

  217132
  101.14 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  Димензии: 37 х 51 х 22 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 28 литри
  Тежина: 1,9 кг

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Dream Rider, 109640/8719, 37*51*22цм,Гепард

  217135
  101.14 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  Димензии: 37 х 51 х 22 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 28 литри
  Тежина: 1,9 кг

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Dream Rider, 131886/5059, 37*51*22цм

  254890
  104.72 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  Димензии: 37 х 51 х 22 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 28 литри
  Тежина: 1,9 кг

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Dream Rider, 109641/7224, 37*51*22цм, Mickey

  217143
  104.72 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  Капацитет: 28 l
  Тркала: 4
  Димензии: 37 x51 x 22 sm
  Тeжина: 1,93 Кг
  Рачки за рамо за полесно носење

  Куфер, 2 Тркала, Мека, Paso, Star Wars, STL-501, 27*35*11цм, Сива

  237930
  21.48 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 27 х 35 х 11 см.
  Со 2 тркала
  Тежина: 1,3 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 тркала, Тврда, Samsonite, Disney Ultimate 2.0, 106711/7064, 32*46*23цм

  254108
  142.30 (USD)
  Куферот е издржлив и совршен за патувања на одмор, каде на најмладите им требаат и свои куфери.
  Димензија: 32 х 46 х 23 см.
  Материјал : ABC
  Тежина: 1,67 кг
  Капацитет: 20,5 Л.
  Со 4 тркала и рачка на извлекување

  Куфер, 4 тркала, Тврда, Samsonite, Disney Ultimate 2.0, 131852/8705, 32*46*23цм

  254102
  142.30 (USD)
  Куферот е издржлив и совршен за патувања на одмор, каде на најмладите им требаат и свои куфери.
  Димензија: 32 х 46 х 23 см.
  Материјал : ABC
  Тежина: 1,67 кг
  Капацитет: 20,5 Л.
  Со 4 тркала и рачка на извлекување

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Samsonite, Dream Rider, 109641/7257, 37*51*22цм, Cars

  217140
  104.72 (USD)
  Материјал: 100% полипропилен
  Димензии: 37 х 51 х 22 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 28 литри
  Тежина: 1,9 кг

  Куфери Детски

  Filter by:

  Clear All
  Min: 21.00 (USD) Max: 188.00 (USD)
  21 188
  Manufacturers