15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Куфери Кабински S 55цм

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Delsey, U-Lite Classic, 00324680132, 35*55*25цм, Сина

  193163
  196,81 (USD)
  Материјал: 100% полиестер
  Димензии: 35 х 55 х 25 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 37 литри
  Тежина: 2,2 кг
  Со еден патент (преграда)
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, Delsey, Caumartin, 00207880100, 35*55*25цм, Црна

  210171
  303,40 (USD)
  Материјал: Поликарбонат
  Димензии: 35 х 55 х 25 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 41 литри
  Тежина: 2,5 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфери Кабински S 55цм

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 31,00 (USD) Максимум: 644,00 (USD)
  31 644
  Производители