15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Куфери Средни M 60 - 69цм

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Куфер, 2 Тркала, Мека, Samsonite, Ecodiver duffle, 140883/2165, 43*67*28цм, Сина

  305233
  19.150,00 ден 23.950,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Мека, Samsonite, AIREA, 133625/1041, 43*67*26/30цм, Црна

  309811
  16.450,00 ден 18.950,00 ден

  Куфер, 4 Тркала, Тврда, American T, Bon Air, 59423/1041, 46*66*25.5цм, Црна

  193631
  18.800,00 ден
  Материјал: 100% полипропилен
  TSA брава со тројна комбинација
  Димензии: 46 х 66 х 25,5 см.
  Со 4 тркала
  Капацитет: 57,5 литри
  Тежина: 3,4 кг
  Преграда за прибор, организатор...

  Куфер, 4 тркала, Тврда, American T, Soundbox, 88473/1371, 46*67*29цм, Жолта

  208745
  12.950,00 ден
  Материјал: polypropylene
  Капацитет: 87 l
  Тркала: 4
  Димензии: 46 x 67 x 29 sm
  Заклучување: Дa
  Тeжина: 3,7 Кг

  Куфери Средни M 60 - 69цм

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 2.750,00 ден Максимум: 39.950,00 ден
  ден2750 ден39950
  Производители