15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Лепила Стик и Глитер

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Лепак, Стик, 8гр., Statovac, Buffo, 113000

  271270
  1,16 (USD)

  Лепак 960 10Гр 10Нца Стик

  144130
  0,59 (USD) 0,64 (USD)
  STAEDTLER® 960 10NCA
  Лепак во стик 10 гр.

  - За лепење хартија, картон, дрво, ткаенина
  - Идеален за секојдневна употреба во школо
  - Брзо се суши и може лесно да се измие

  Број на артикл: 960 10NCA

  Лепак, Стик, 40Гр, Staedtler, 960 40 NCA04

  128074
  1,70 (USD)
  STAEDTLER® 960 40 NCA
  Лепак во стик 40 гр.

  - За лепење хартија, картон, дрво, ткаенина
  - Идеален за секојдневна употреба во школо
  - Брзо се суши и може лесно да се измие

  Број на артикл: 960 40 NCA

  Лепак во стик, 36гр, Centrum, 80506

  211690
  0,59 (USD) 0,63 (USD)
  Лепак во стик кој најчесто се користи за хартија. Погоден за употреба во школо, канцеларија и дома. Не е токсичен. Тежина 36 гр.

  Лепак, 15гр, Centrum, 80504

  183590
  0,36 (USD) 0,45 (USD)
  Лепак кој најчесто се користи за хартија. Погоден е за употреба во школо, канцеларија и дома. Не е токсичен. Тежина 15 гр.

  Лепак, Стик, 20Гр, Staedtler, 960 20 NCA02

  128070
  1,07 (USD)
  STAEDTLER® 960 20 NCA
  Лепак во стик 20 гр.

  - За лепење хартија, картон, дрво, ткаенина
  - Идеален за секојдневна употреба во школо
  - Брзо се суши и може лесно да се измие

  Број на артикл: 960 20 NCA

  Лепак стик, 10гр., Office Point, 1001000-00-10

  023750
  0,45 (USD)

  Лепак стик, 20гр, Office Point, 1002000-00

  046569
  0,72 (USD)

  Лепак, Со светки, 21мл, Centrum, 84156

  252410
  0,54 (USD)

  Лепак, Со светки, 6мл, Centrum, 82670

  252380
  0,27 (USD)
  Лепак со светки кој најчесто се употребува за хартија, картон и други цврсти површини. Количина: 6 мл во туба.

  Лепак, Стик, 15гр., Centrum, Magic village, 81971

  252330
  0,36 (USD)
  Лепак во стик кој најчесто се користи за хартија. Количина 15 гр.

  Лепила Стик и Глитер

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 2,00 (USD)
  0 2
  Производители