15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Линијари и Агломери Сетови Школски

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Ленир сет 4/1, Арк, 025-9

  078321
  0,90 (USD) 1,16 (USD)

  Линијари, Сет 1/3, Statovac, Flexi S20, 117110

  271290
  1,25 (USD)

  Линијари, Сет 1/4, Statovac, Line, 117023

  271350
  1,70 (USD)

  Триаголник TTS 405364 14cm Flexy

  213750
  0,59 (USD)

  Триаголник -агломер 14 цм Е-1013300 со дршка

  204690
  0,63 (USD)

  Линијари, Сет 1/4, Флексибилни, Statovac, Flexi S30, 117111

  249550
  1,61 (USD)
  Сет на флексибилни, тешко кршливи линијари, отпорни на оштетување на ивиците.
  Сетот содржи линијар 30 см, два тријаголници 14cm/60° i 10cm/45° и агломер 10см/180°

  Ленир Сет 2/1,триаголници , 26цм-45/60", Ark, 518

  023489
  1,52 (USD)

  Ленир сет 4/1, пвц, Ark, 073, Прозирна

  025970
  0,90 (USD)

  Ленир сет,Триаголници, 32цм-45/60", пвц, Ark, 519

  023499
  2,15 (USD) 2,42 (USD)

  Линијар, Триаголник, 21 цм, 60°/30°, Staedtler, Mars®, 567 21-60, Транспарентна

  218440
  2,24 (USD)
  Mars® 567 21-60
  Линијар 21 цм

  - ПВЦ, транспарентна сина
  - 60°/30°

  Број на артикл: 567 21-60

  Линијар, Геометриски Сет 4/1, ПВЦ, Staedtler, Mars®, 569 PB4-0, Транспарентна

  218480
  1,43 (USD)
  STAEDTLER® 569 PB4-0
  Линијар сет 4/1

  - 1 Линијар 20 цм
  - 1 Линијар Триаголник 60°/30°
  - 1 Линијар Триаголник 45°/45°
  - 1 Агломер

  Број на артикл: 569 PB4-0

  Линијар, 30 цм, ПВЦ, Staedtler, Mars®, 562 04-30S02, Транспарентна

  218390
  1,34 (USD)
  Mars® 562 04-30S02
  Линијар 30 цм

  - Од плексиглас, транспарентен

  Број на артикл: 562 04-30S02

  Агломер , Флексибилен, Centrum, 88015, разни бои

  211680
  0,45 (USD)

  Линијари и Агломери Сетови Школски

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 3,00 (USD)
  0 3
  Производители