15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Макети Модели Кукли за Цртање

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Шака, Десна, Женска, 10", Маникин, Statovac, Pop able, 616013

  189130
  27,74 (USD)
  Маникин рака претставува модел за сликање. Направена е од цврсто дрво и е подвижна, така да може да ги симулира повеќето положби на човечката рака.

  Шака, Десна, Машка, 12", Statovac, 616011

  189142
  30,43 (USD)
  Маникин рака претставува модел за сликање. Направена е од цврсто дрво и е подвижна, така да може да ги симулира повеќето положби на човечката рака.

  Макети Модели Кукли за Цртање

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 27,00 (USD) Максимум: 31,00 (USD)
  27 31
  Производители