15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Макети Модели Кукли за Цртање

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Шака, Десна, Женска, 10", Маникин, Statovac, Pop able, 616013

  189130
  27.74 (USD)
  Маникин рака претставува модел за сликање. Направена е од цврсто дрво и е подвижна, така да може да ги симулира повеќето положби на човечката рака.

  Макети Модели Кукли за Цртање

  Filter by:

  Clear All
  Manufacturers