15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери други HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер, Металик, Staedtler, 8323-11 CA90, Златна

  144129
  1,52 (USD)
  STAEDTLER® 8323-11 CA90
  Маркер металик златна

  - За пишување и украсување на светла и темна хартија
  - Идеален за честитки
  - Не е потребно протресување пред употреба
  - Лесно се брише од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
  - Исцртува линија од 1-2 мм

  Број на артикл: 8323-11 CA90

  Маркер, Металик, Staedtler, 8323 CA90, Сребрена

  144127
  1,52 (USD)
  STAEDTLER® 8323-81
  Маркер металик сребрена

  - За пишување и украсување на светла и темна хартија
  - Идеален за честитки
  - Не е потребно протресување пред употреба
  - Лесно се брише од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
  - Исцртува линија од 1-2 мм

  Број на артикл: 8323-81

  Маркер, Неперманентен, OHP, 1.0мм, Schneider, Maxx 225 M, 1211, Црна

  050196
  1,07 (USD)
  Универзален маркер со средна ширина на линијата приближно 1,0 мм
  - За пишување на картон, хартија, транспарентна хартија, пластика, стакло, метал, дрво и скоро на сите други материјали.
  - Брзо се суши, и може да се брише со влажна крпа.
  - Мастило без мирис и без токсични хемикалии.
  - Тенок модел, практичен за во џеб благодарение на капачето со клипса.
  - Димензија: 146 × 13 × 16 mm

  Маркер, Металик, Staedtler, 8323-373, Сина

  144123
  1,52 (USD)
  STAEDTLER® 8323-373
  Маркер металик сина

  - За пишување и украсување на светла и темна хартија
  - Идеален за честитки
  - Не е потребно протресување пред употреба
  - Лесно се брише од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
  - Исцртува линија од 1-2 мм

  Број на артикл: 8323-373

  Маркер, Металик, Staedtler, 8323 Са90, Зелена

  144124
  1,52 (USD)
  STAEDTLER® 8323-553
  Маркер металик зелена

  - За пишување и украсување на светла и темна хартија
  - Идеален за честитки
  - Не е потребно протресување пред употреба
  - Лесно се брише од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
  - Исцртува линија од 1-2 мм

  Број на артикл: 8323-553

  Маркер, Металик, Staedtler, 8323-232, Црвена

  144122
  1,52 (USD)
  STAEDTLER® 8323-232
  Маркер металик црвена

  - За пишување и украсување на светла и темна хартија
  - Идеален за честитки
  - Не е потребно протресување пред употреба
  - Лесно се брише од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
  - Исцртува линија од 1-2 мм

  Број на артикл: 8323-232

  Маркер, 2-3мм, Schneider, Maxx 265 Deco, 126505, Неон Жолта

  051435
  3,94 (USD)
  - Универзален маркер за линии од 2-3 мм во неон жолта боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини неможе да се избрише.

  Маркер, 5-15мм, Schneider, Maxx 260 Deco, 126049, Бела

  051446
  6,89 (USD)
  - Mаркер за линии од 5-15 мм во бела боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. во затворени простории. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, и други груби абсорбирачки површини, но од овие, неможе да се избрише.
  - Бојата во маркерот не е токсична и е без мирис.

  Маркер, 5-15мм, Schneider, Maxx 260 Deco, 126001, Црна

  051441
  6,89 (USD)
  - Mаркер за линии од 5-15 мм во црна боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. во затворени простории. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, и други груби абсорбирачки површини, но од овие, неможе да се избрише.
  - Бојата во маркерот не е токсична и е без мирис.

  Маркер, Металик, Staedtler, 8323 Са90, Лила

  144128
  1,52 (USD)
  STAEDTLER® 8323-623
  Маркер металик виолетова

  - За пишување и украсување на светла и темна хартија
  - Идеален за честитки
  - Не е потребно протресување пред употреба
  - Лесно се брише од мазни површини како стакло и огледала со влажна крпа
  - Исцртува линија од 1-2 мм

  Број на артикл: 8323-623

  Маркер, 5-15мм, Schneider, Maxx 260 Deco, 126006, Портокалова

  051449
  6,89 (USD)
  - Mаркер за линии од 5-15 мм во портокалова боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. во затворени простории. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, и други груби абсорбирачки површини, но од овие, неможе да се избрише.
  - Бојата во маркерот не е токсична и е без мирис.

  Маркер, Schneider, Maxx 248 Laundry, 72481, Црна

  051851
  2,24 (USD)

  Маркер, Шнајдер 225 М 1/4 Неперманент

  050180
  4,21 (USD)

  Маркер, 2-3мм, Schneider, Maxx 265 Deco, 126510, Неон Сина

  051433
  3,94 (USD)
  - Универзален маркер за линии од 2-3 мм во неон сина боја.
  - Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  - Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини неможе да се избрише.

  Маркери други HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 7,00 (USD)
  1 7
  Производители