15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери за бела табла HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер борд, 2мм, Smart, Globox, 6775, Сина

  284323
  0,59 (USD)

  Маркер борд, 2мм, Smart, Globox, 6776, Црна

  284321
  0,59 (USD)

  Маркер борд, 2мм, Smart, Globox, 6777, Црвена

  284322
  0,59 (USD)

  Маркер, За Табла, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129001, Црна

  050291
  1,52 (USD)
  - Маркер за табла, во црна боја со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  - Погоден за табла, хартија, фолија
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  - Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување
  - Мастило што не се суши и по отстранување на капачето
  - Може да се надополни
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика

  Маркер, За Табла, Сет 4/1, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129094/129084

  050300
  5,91 (USD)
  Маркери за табла со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  Погодни за табла, хартија, фолија.
  Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување.
  Мастило што не се суши и по отстранување на капачето.
  Може да се надополни.
  Изработен е од 95% рециклирана пластика.
  Пакување: сет од 4 маркери во црна, црвена, сина и зелена боја.

  Маркер, За Табла, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129002, Црвена

  050292
  1,52 (USD)
  - Маркер за табла, во црвена боја со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  - Погоден за табла, хартија, фолија
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  - Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување
  - Мастило што не се суши и по отстранување на капачето
  - Може да се надополни
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика

  Маркер, За Табла, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129003, Сина

  050293
  1,52 (USD)
  Маркер за табла, во сина боја со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  - Погоден за табла, хартија, фолија
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  - Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување
  - Мастило што не се суши и по отстранување на капачето
  - Може да се надополни
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика

  Маркер, За табла, 2-3мм, Schneider, Maxx 290, 129004, Зелена

  050294
  1,52 (USD)
  - Маркер за табла, во зелена боја со зашилен врв и ширина на линијата 2-3 мм.
  - Погоден за табла, хартија, фолија
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  - Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување
  - Мастило што не се суши и по отстранување на капачето
  - Може да се надополни
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика

  Маркер, 1-3мм, Board Marker, Schneider, Maxx Eco 110, 111001, Црна

  015401
  1,70 (USD)
  - Маркер за табла со зашилен врв, за испишување линии со ширина 1--3 мм, во црна боја.
  - Погоден за табла, хартија, фолија.
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  -Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx Eco 655.
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика.

  Маркер , За Табла, Сет 4/1, 1 - 2Мм, Staedtler, Lumocolor, 341 WP4

  123091
  6,53 (USD)
  Lumocolor® whiteboard compact 341 WP4
  Маркери за бела табла

  - Се брише со сув сунѓер од површини како бела табла, стакло, порцелан и друго без да остави трага
  - При пишување брзо се суши
  - Маркерот може да се остави без капаче неколку дена без да се исуши
  - Високо квалитетен и долготраен производ
  - Безбеден за авионски летови: автоматско изедначување на притисокот спречува истекување на мастилото
  - Испишува линија од 1 до 2 мм

  Број на артикл: 341 WP4

  Маркер, 1-3мм, Board Marker, Schneider, Maxx Eco 110, 111002, Црвена

  015402
  1,70 (USD)
  - Маркер за табла со зашилен врв, за испишување линии со ширина 1--3 мм, во црвена боја.
  - Погоден за табла, хартија, фолија.
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  -Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx Eco 655.
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика.

  Маркер, За табла, Сет 4/1, 2.0Мм, Staedtler, Lumocolor, 351 B WP4 02

  123092
  6,53 (USD)
  Lumocolor® whiteboard marker 351 B WP4
  Маркери за бела табла

  - Се брише со сув сунѓер од површини како бела табла, стакло, порцелан и друго без да остави трага
  - При пишување брзо се суши
  - Маркерот може да се остави без капаче неколку дена без да се исуши
  - Високо квалитетен и долготраен производ
  - Безбеден за авионски летови: автоматско изедначување на притисокот спречува истекување на мастилото
  - Испишува линија од 2 до 5 мм
  - Може повторно да се полни со производот 488 51

  Број на артикл: 351 B WP4

  Маркер, 1-3мм, Board Marker, Schneider, Maxx Eco 110, 111004, Зелена

  015404
  1,70 (USD)
  - Маркер за табла со зашилен врв, за испишување линии со ширина 1--3 мм, во зелена боја.
  - Погоден за табла, хартија, фолија.
  - Пријатно и меко пишување без доплнителни звуци на крцкање.
  -Лесно и едноставно отстранување, без траги и размачкување.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx Eco 655.
  - Изработен е од 95% рециклирана пластика.

  Маркер борд, 1.5 - 3мм, кос врв, Mas, 6412, црна

  204561
  1,18 (USD)

  Маркери за бела табла HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 0,00 (USD) Максимум: 9,00 (USD)
  0 9
  Производители