15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Маркери за Стакло, Излози

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Schneider Marker 265 Deco Neon Pink

  051438
  4.56 (USD)
  Универзален маркер за линии од 2-3 мм во розева боја.
  Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини не може да се избрише.

  Schneider Marker 265 Decoren Neon Orange

  051439
  4.56 (USD)
  Универзален маркер за линии од 2-3 мм во портокалова боја.
  Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини не може да се избрише.

  Маркери за Стакло, Излози

  Filter by:

  Clear All
  Manufacturers