15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери за Стакло, Излози

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер, Шнајдер, Deco Maxx 265 неон розев

  051438
  255,00 ден
  Универзален маркер за линии од 2-3 мм во розева боја.
  Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини не може да се избрише.

  Маркер, Шнајдер, Deco Maxx 265 оранж

  051439
  255,00 ден
  Универзален маркер за линии од 2-3 мм во портокалова боја.
  Погоден за пишување и дизајнирање на мазни површини како огледала, стакло и сл. Од овие површини лесно се брише со влажна крпа.
  Може да се користи и за пишување на хартија, картон, но од овие површини не може да се избрише.

  Маркери за Стакло, Излози

  Filter by:

  Clear All
  Производители