15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Маркери за ЦД HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Маркер, За ЦД, Перманентен, 0.7мм, Schneider, Maxx 244, 124401, Црна

  050261
  160,00 ден
  - Перманентен маркер за обележување податоци на ЦД, ДВД и БД површини, во црна боја.
  - Специјално дизајниран врв за таа намена со дебелина на линијата од 0,7 мм.
  - Напишаното брзо се суши, и отпорно е на вода и сончева светлина.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Има слаб мирис и не содржи штетни материи.

  Маркер, За ЦД, Перманентен, 0.7мм, Schneider, Maxx 244, 124402, Црвена

  050262
  160,00 ден
  - Перманентен маркер за обележување податоци на ЦД, ДВД и БД површини, во црвена боја.
  - Специјално дизајниран врв за таа намена со дебелина на линијата од 0,7 мм.
  - Напишаното брзо се суши, и отпорно е на вода и сончева светлина.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Има слаб мирис и не содржи штетни материи.

  Маркери за ЦД HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 40,00 ден Максимум: 160,00 ден
  ден40 ден160
  Производители