15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Маркери за ЦД HQ

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Schneider Marker 244 Cd Black

  050261
  160.00 ден
  - Перманентен маркер за обележување податоци на ЦД, ДВД и БД површини, во црна боја.
  - Специјално дизајниран врв за таа намена со дебелина на линијата од 0,7 мм.
  - Напишаното брзо се суши, и отпорно е на вода и сончева светлина.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Има слаб мирис и не содржи штетни материи.

  Schneider Marker 244 Cd Red

  050262
  160.00 ден
  - Перманентен маркер за обележување податоци на ЦД, ДВД и БД површини, во црвена боја.
  - Специјално дизајниран врв за таа намена со дебелина на линијата од 0,7 мм.
  - Напишаното брзо се суши, и отпорно е на вода и сончева светлина.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Има слаб мирис и не содржи штетни материи.

  Маркери за ЦД HQ

  Filter by:

  Clear All
  Min: 40.00 ден Max: 160.00 ден
  ден40 ден160
  Manufacturers