15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Маркери Перманент Economy

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Маркер, Перманент, YS, 688, црна

  221961
  0.30 (USD) 0.36 (USD)

  Schneider Marker 133 Red

  050112
  0.79 (USD)
  - Универзален перманенетен маркер со засечен врв, за испишување на линии во две дебелини, 1 и 5 мм, во црвена боја.
  - Погоден за пишување на картон, хартија, пластика, стакло, метал, дрво итн.
  - Напишаното брзо се суши, и отпорно е на вода и сончева светлина.
  - Мастилото во маркерот не се суши, дури и да се отстрани капачето 2-3 дена.
  - Има слаб мирис и не содржи штетни материи.
  - Лесно и едноставно надополнување со кертриџот Maxx 640.

  Маркер, Перманент, YS, 688, сина

  221963
  0.30 (USD) 0.36 (USD)

  Marker 80467 2-5 Mm Permanent Blue

  183423
  0.36 (USD)

  Marker 80835 2-5 Mm Permanent Red

  183422
  0.36 (USD)
  Перманентен маркер водоотпорен за повеќето површини.
  Дебелина на пишување: 2-5 мм
  Боја: Црвена

  Marker 80466 2-5 Mm Permanent Black

  183421
  0.36 (USD)
  Перманентен маркер водоотпорен за повеќето површини.
  Дебелина на пишување: 2-5 мм
  Боја: Црна

  Marker 6504412-08 Worm

  052642
  0.18 (USD)

  Marker Mk7001P Red

  098042
  0.36 (USD)

  Marker 6504412-07 Blue

  052643
  0.18 (USD)

  Marker Office 1/1 Close. Blue

  036633
  0.27 (USD)

  Marker Office 1/1 Bl

  036632
  0.27 (USD)

  Marker Mk7001 P Green

  098044
  0.36 (USD)

  Маркери Перманент Economy

  Filter by:

  Clear All
  Manufacturers