15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Машини За Вкоричување Со Спирали

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Машина За Вкоричување Тто Х5

  147771D
  76,08 (USD)

  Машина за вкоричување, Fellowes, Star+150, 5627501

  049490
  187,06 (USD)
  Перфорира до 12 л. 80 гр.
  Користи дo 16 mm спирала
  Поврзува до 150 л.
  Дим. 45 х 25 х 7,9 cm

  Машина за вкоричување, Fellowes, Galaxy 500, 5622001

  049110
  536,10 (USD) 590,61 (USD)
  Перфорира до 28 л. 80 гр.
  Користи дo 50 mm спирала
  Поврзува до 500 л.
  Дим. 53 х 45 х 16 cm

  Машина за вкоричување, Fellowes, Pulsar+300, 5627601

  015510
  310,56 (USD)
  Перфорира до 17 л. 80 гр.
  Користи дo 38 mm спирала
  Поврзува до 300 л.
  Дим. 46 х 39 х 13 cm

  Машина за вкоричување, Fellowes, Quasar 500, 5627701

  049100
  384,85 (USD)
  Перфорира до 22 л. 80 гр.
  Користи дo 51 mm спирала
  Поврзува до 500 л.
  Дим. 45 х 40 х 13 cm

  Машина за вкоричување, Fellowes, Quser, 5224101

  049470
  410,80 (USD)
  Перфорира до 15 л. 80 гр.
  Користи дo 14 mm спирала
  Поврзува до 130 л.
  Дим. 46 х 41 х 13 cm

  Машина за вкоричување, Електрична, Fellowes, Pulsar-E300, 5620701

  049130
  563,85 (USD)
  Перфорира до 15 л. 80 гр.
  Користи дo 38 mm спирала
  Поврзува до 300 л.
  Дим. 46 х 39 х 13 cm

  Машина за термално вкоричување, Fellowes, Helios 30, 5641001

  015540
  231,80 (USD)
  Поврзува до 300 л.
  Дебелина на спојување до 30 mm
  Загрева за 4 мин.
  Дим. 57 х 33 х 14 cm

  Машина Тто 404344 А20 За Вкоричување

  077040
  178,10 (USD)
  Перфорира до 20 л. 80 гр.
  Користи до 51 mm спирала
  Поврзува до 450 л.
  Дим. 37 х 32 х 18 cm

  Машини За Вкоричување Со Спирали

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 76,00 (USD) Максимум: 564,00 (USD)
  76 564
  Производители