15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  Мини За Технички Моливи

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Leads 0.5Mm250 05-Hb Sta.

  127121
  40.00 ден
  Mars® micro carbon 250 05-HB
  Мина за патент молив 0,5 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 05-HB

  Leads 0.5 Polimer 6950500-00 Offset

  035050
  20.00 ден

  Мини, За Патент Молив, 0.7Мм, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 07 2B

  127132
  40.00 ден
  Mars® micro carbon 250 07-2B
  Мина за патент молив 0,7 мм 2B

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 07-2B

  Leads 0.5 2/1 Office 9240502-00 Blister

  036830
  60.00 ден

  Mini 0.7Mm 250 07- Hb Sta

  127131
  40.00 ден
  Mars® micro carbon 250 07-HB
  Мина за патент молив 0,7 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 07-HB

  Leads Ff 0.7 Of9127 Hbeu For Patent Milli Hb 02287

  113441
  35.00 ден 40.00 ден
  Мини за патент молив со одличен квалитет.
  За сите видиви технички моливи кои користат мина од 0,7 мм
  Екстремно отпорни на кршење
  Интензивна боја и полна линија
  Тврдина: HB

  Leads 0.7 Polimer Offset 6950700-00

  035051
  20.00 ден 25.00 ден

  Leads Fcc 0,5 Off9125 Hbeu For Patent Milli Hb 02288-

  113440
  35.00 ден 40.00 ден
  Мини за патент молив со одличен квалитет.
  За сите видиви технички моливи кои користат мина од 0,5 мм
  Екстремно отпорни на кршење
  Интензивна боја и полна линија
  Тврдина: HB

  Leads 0,5Mm 255-05 X 40/1 6Cm

  127140
  155.00 ден

  Leads 2.0Mm200Hb 12/1

  127150
  425.00 ден

  Leads 80581 For A Patent Pencil 0.5Mm

  183580
  8.00 ден 15.00 ден
  HB мини за патент молив со дебелина 0,5 мм и висина 60 мм. 12 мини во пакување.

  Mini 0.3Mm 250 03-Xb

  122543
  60.00 ден
  Mars® micro carbon 250 03-HB
  Мина за патент молив 0,3 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 03-HB

  Leads 0.5Mm250 05-B Sta.

  127123
  40.00 ден

  Leads 0.5Mm250 05-2H Sta.

  127124
  40.00 ден
  Mars® micro carbon 250 05-2H
  Мина за патент молив 0,5 мм 2H

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 05-2H

  Мини За Технички Моливи

  Filter by:

  Clear All
  Min: 4.00 ден Max: 425.00 ден
  ден4 ден425
  Manufacturers