15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Мини За Технички Моливи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Мини за технички молив, BG, 0.5, 1887

  331010
  10,00 ден

  Мини за технички молив, BG, 0.5, 1887

  331010
  10,00 ден

  Мини, За неоштречки молив, 1/24, Statovac, Pezo, 112690

  287580
  35,00 ден

  Мини, За неоштречки молив, 1/24, Statovac, Pezo, 112690

  287580
  35,00 ден

  Мини, За патент молив, 0,5мм, HB, Statovac, Bonbon, 112500

  287560
  23,00 ден

  Мини, За патент молив, 0,5мм, HB, Statovac, Bonbon, 112500

  287560
  23,00 ден

  Мини, Технички молив, 0,7мм, HB, 1/12, PBS, KF01548

  321900
  17,00 ден

  Мини, Технички молив, 0,7мм, HB, 1/12, PBS, KF01548

  321900
  17,00 ден

  Мини, За Патент Молив, 0.5Мм, HB, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 05-HB

  127121
  55,00 ден
  Mars® micro carbon 250 05-HB
  Мина за патент молив 0,5 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 05-HB

  Мини за патент молив, 0.5мм HB, Office Point, 6950500-00

  035050
  25,00 ден

  Мини, За Патент Молив, 0.7Мм, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 07-2B

  127132
  55,00 ден
  Mars® micro carbon 250 07-2B
  Мина за патент молив 0,7 мм 2B

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 07-2B

  Мини, За Патент Молив, 0.7Мм, HB, Staedtler, Mars® Micro Carbon, 250 07-HB

  127131
  55,00 ден
  Mars® micro carbon 250 07-HB
  Мина за патент молив 0,7 мм HB

  - Мина за пишување и цртање
  - Висока отпорност од кршење
  - Лесно се пишува и исцртува јаки црни линии
  - 90% од составот на мината се природни суровини и нема ПВЦ
  - 12 мини кои одговараат за многу патент моливи на Штедлер како на пример 775 и 779

  Број на артикл: 250 07-HB

  Мини за патент молив, 0.7мм HB, Office Point, 6950700-00

  035051
  25,00 ден

  Мини, За Патент Молив, 0.5мм, HB, Faber Castell, 02288,521500

  113440
  40,00 ден
  Мини за патент молив со одличен квалитет.
  За сите видиви технички моливи кои користат мина од 0,5 мм
  Екстремно отпорни на кршење
  Интензивна боја и полна линија
  Тврдина: HB

  Мини За Технички Моливи

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 4,00 ден Максимум: 170,00 ден
  ден4 ден170
  Производители