15-501 Бесплатна испорака над 2,000 Денари.
Затвори
(0) производи
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Подесувања
  Пребарување

  Моливи технички HQ

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Патент молив, 0,9, Staedtler, Mars® micro, 775 09, Темно сина

  277910
  4,74 (USD) 5,28 (USD)

  Патент молив, 0,9, Staedtler, Mars® micro, 775 09, Темно сина

  277910
  4,74 (USD) 5,28 (USD)

  Патент Молив, Staedtler, Graphite, 777 0.7, Микс Бои

  199670
  1,25 (USD)

  Патент Молив, Staedtler, Graphite, 777 0.7, Микс Бои

  199670
  1,25 (USD)

  Технички молив, Pierre Cardin, Amour, B0500200IP3

  290330
  5,82 (USD)

  Технички молив, Pierre Cardin, Amour, B0500200IP3

  290330
  5,82 (USD)

  Патент Молив, 0.5Мм, Staedtler, Graphite, 777

  122420
  1,25 (USD)
  Graphite 777
  Патент молив 0,5 мм

  - Патент молив за пишување
  - Мина “B” и отпорна е на кршење
  - Голема гума без ПВЦ и латекс

  Број на артикл: 777

  Моливи, За Техничко Цртање, Сет 1/12, Faber Castell, 9000 Design Set, 119064

  196230
  12,08 (USD)
  Castell® 9000 е најквалитетен графитен молив за пишување, цртање и скицирање. Содржат ситно мелен графит и глина. Лесно се острат. Сетот е погоден за цртање од областа на индустрискиот дизајн или за цртежи со детали. Моливите се достапни во 12 степени на тврдост.
  Сетот вклучува 12 моливи: 5B, 4B, 3B, 2B, B, HB, F, H, 2H, 3H, 4H и 5H во металнa кутија.

  Патент молив, 0,5 мм, Rotring, 600, R1904445, Сива

  235727
  40,28 (USD)

  Патент Молив, 2.0Мм, Staedtler, Mars®technico, 788 C, Темно Сина

  122520
  4,39 (USD)
  Mars® technico 788 C
  Патент молив 2 мм

  - За пишување, цртање и скицирање
  - Метален врв
  - Вградена острилка на задниот дел, за острење на мината
  - Мина “HB”

  Број на артикл: 788 C

  Патент Молив, 0.5мм, Faber Castell, Grip Matic, 137551, Сина

  113423
  1,70 (USD)

  Патент Молив Sh-Mg11-Bs 0,5"Mono Graf" Блистер Црн

  153861
  5,73 (USD)

  Патент Молив Sh-Mg41-Bs 0,5"Mono Graf" Блистер Син

  153863
  5,73 (USD)

  Моливи технички HQ

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 1,00 (USD) Максимум: 71,00 (USD)
  1 71
  Производители